Pandora opět úspěšná (Obzory Kutnohorska)

15.07.2008 00:00

Na víkendovém Mistrovství České republiky se v dobrém světle představili čáslavští plavci. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora další medaile. Ve svých disciplínách na 100 a 200 m motýl si jednoznačně zajistila postup do finále. Nejprve v pátečním finále v dramatickém závěru zvítězila na 100 m motýl a obhájila mistrovský titul ze zimního mistrovství. V sobotním finále na dvojnásobné trati vybojovala stříbrnou medaili. Díky stabilním výsledkům během celé sezóny a také zisku titulu mistryně republiky si tak zajistila místo v reprezentačním družstvu pro celý příští rok. Dalším čáslavským plavcem na tomto mistrovství byl Jiří Baláš, který si vybojoval účast ve finále na 200 m motýl, kde dohmátl na 7. pozici.