Výsledky plavců za 4. čtvrtletí 2021

09.01.2022 09:02

Jako všechna odvětví i závodní plavání bylo ovlivněno koronavirovou krizí. V závodní skupině Pandory zůstali ke  konci roku pouze 3 plavci: žákyně Viktorie Kolmanová, Natálie Hnátová a veterán Václav Kolman. Jejich závodní výsledky za poslední čtvrtletí jsou umístěny v tabulce. Za zmínku stojí 1. místa v krajské soutěži z 2.10. konané v Mladé Boleslavi, kde Viktorie i Natálie vybojovaly 1. místa v motýlových disciplínách. Díky tomu se obě žákyně kvalifikovaly na žákovský přebor středočeského kraje. Natálie se díky již zmíněné koronasituaci nemohla závodů zúčastnit. Viktorie vybojovala 3. místo v disciplíně 200 m motýlek a podařilo se jí postoupit na mistrovství České republiky v Litiměřicích. Tam se jí po vylepšení osobního rekordu o 14 s povedlo vybojovat 24. místo.

V kategorii masters byla Pandora zastoupena Václavem Kolmanem, který startoval na Mistrovství ČR v České Lípě a na memoriálu Oldřicha Háje v Jihlavě. Dosažené výsledky jsou taktéž uvedeny v přiložené tabulce, kde je nejprve uvedeno umístění v příslušné kategorii a také celkové umístění v kategorii masters.