Čáslavští plavci o víkendu (Obrozy Kutnohorska)

29.11.2011 10:56
O víkendu se čáslavští plavci zúčastnili 2 závodů. Starší odcestovali do Rakouska, kde se ve Wiener Neustadtu konal 38. ročník Ströck Austrian Qualifying. Těchto závodů se źúčastnilo přes 400 plavců z 11 zemí světa. Z plaveckého klubu Pandora Čáslav to bylo 7 plavců. Nejlépe si vedl Jiří Baláš, který na 50 m prsa postoupil do finále, kde obsadil konečné 16.místo. Dalším závodem byl Pohár Středočeského kraje žactva v Neratovicích pro deseti a jedenáctileté plavce. Za čáslavský klub se představili 3 mladí plavci (Havrda, Kučera a Ťok). Všichni 3 se postavili také na stupně vítězů (Kučera 1x zvítězil na 100 m prsa, 4x2. místo 50, 100, 200 a 400 m kraul, 3. místo na 100 m polohově, Ťok 2. místo na 50 m kraul, Havrda 3. místo na 400 m kraul). Následující víkend se již rozeběhnou Mistrovství republiky jednotlivých ročníků a ketagorií. Přejeme našim plavcům hodně úspěchů!"