Izraelské reprezentantky byly nad její síly (Kutnohorský deník)

10.06.2008 11:13

Praha - O minulém víkendu na otevřeném bazénu v Praze - Podolí proběhl tradiční mezinárodní plavecký závod s názvem Praha 2008, který byl součástí Českého poháru v plavání.

Silně obsazeného mezinárodního mítinku se zúčasnili také čáslavští plavci. Z Plaveckého klubu Pandora se tentokrát představilo celkem 10 plavců. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Balášová předvedla letošní dobrou formu a probojovala se do finále na 100 a 200 m motýlek. V obou finálových závodech skončila jako nejlepší z českých plavkyň na 2. místě, když nestačila pouze na izraelské reprezentantky.

Do finále se probojoval také Jiří Baláš na 200 m motýlek, kde dohmátl na 6. místě. Na 100 m motýlek pak skončil těsně před branami osmičlenného finále. Z žáků se nejlépe vedlo Jakubu Burianovi, který se v kategorii žáků umístil na 3. místě na 50 m znak.